  4. 1494F-DX200
1494F-DX200
Allen-Bradley - PLC
Allen-Bradley PLC 1494F-DX200
IMAGES ARE FOR REFERENCE ONLY.
Select Product Condition:
View Specifications
1494F-DX200 Specifications
View Specifications
1494F-DX200, Allen-Bradley, DISCONNECT SWITCH, MECHANISM ONLY, LEFT HAND, 200A, 600VAC, 250VDC
Manufacturer
Allen-Bradley
Subcategory
PLC
Pearl Logo
Standard Warranty Logo
Ships WorldWide Logo
Rush Shipping Logo
1494F-DX200 Specifications:
Part Number1494F-DX200