  4. 1756-PA75K
1756-PA75K
Allen-Bradley - PLC
Allen-Bradley PLC 1756-PA75K
IMAGES ARE FOR REFERENCE ONLY.
Select Product Condition:
View Specifications
1756-PA75K Specifications
View Specifications
1756-PA75K, Allen-Bradley, CONFORMAL COATED 1756 POWER SUPPLY 85-265V AC POWER SUPPLY (5V @ 13 AMP) INPUT VOLTAGE:120V AC;240V AC POWER 75.00 W 13.00 A ON 5V 2.80 A ON 24V