  4. 700-TBR24
700-TBR24
Allen-Bradley - Solid State Relay
Allen-Bradley Solid State Relay 700-TBR24
IMAGES ARE FOR REFERENCE ONLY.
Select Product Condition:
View Specifications
700-TBR24 Specifications
View Specifications
700-TBR24, Allen-Bradley solid state relay, 24 VAC/DC, 6 AMP @ 250 VAC, 5 Pin